Вихованка львівського комунального спортклубу виступатиме за чеську баскетбольну команду

Гроші, отримані від трансферу 17-річної Анастасії Ковтун, поповнили міський бюджет

Анастасія Ковтун виступатиме за чеську БК «Прага»

Спортклуб ЛМР продав 17-річну баскетболістку Анастасію Ковтун чеській команді. Кошти, які виручили за умовами угоди, а саме 41 тис. грн, поповнили бюджет міста. 17-річна Анастасія Ковтун − вихованка команди львівського комунального закладу «Клуб ігрових видів спорту» − КІВС СБК «Львів». Перехід львівської спортсменки відбувся в чеську БК «Прага». Про це інформує прес-служба ЛМР.

За словами начальника управління спорту ЛМР Антона Нікуліна, такий трансфер львівський комунальний клуб провів уперше. Він розповів, що за його інформацією, наразі контракт із спортсменкою підписали на рік. А також зазначив, що БК «Прага» є знаним у Європі та частим учасником престижних міжнародних змагань.

«Вирахувавши затрати, які були скеровані впродовж 2018-2019 років на підготовку цієї спортсменки, ми виставили чеському клубу рахунок із сумою, яку бажали отримати за неї. Ми виставили 1300 євро. Вони одразу погодились і перерахували нам 41 тис. грн, які ми скерували в бюджет міста», — розповіла директорка «Клубу ігрових видів спорту» Юлія Нікітенко-Рожко.

Зазначимо, що «Клуб ігрових видів спорту» створений у грудні 2017 року та є комунальним спортивним закладом, який підпорядковується управлінню спорту ЛМР. Клуб розвиває шість видів спорту: баскетбол, волейбол, водне поло, гандбол, регбі та футзал. СБК «Львів» існує два роки. Це одна із команд, які перебувають під опікою КІВСу.

У коментарі ZAXID.NET Юлія Нікітенко-Рожко розповіла: «Зазвичай трансфери відбуваються між федераціями, які є громадськими організаціями. А тут маємо, здається, унікальне явище, коли кошти, витрачені на підготовку спортсменки, повертаються в місцевий бюджет. Для клубу за час існування така угода про продаж спортсменки у європейський клуб також перша».

Також вона розповіла, що керівництво чеського клубу звернулося з пропозицією про перехід спортсменки у кінці червня. А вже 24 липня кошти надійшли на рахунок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук