Львівський суд скасував право власності на недобудовану багатоповерхівку компанії «Еко-Дім»

Апеляційний суд Львівської області скасував право власності ПАТ «Холдингова компанія» ЕКО-Дім» на недобудований 9-поверховий житловий будинок по вул. Тракт Глинянський, 167 у Львові.

Рішенням від 11 жовтня апеляційний суд за скаргою Львівської місцевої прокуратури №3 скасував рішення Франківського районного суду від 3 липня 2015 року, яким було визнано право власності на будинок за компанією «Еко-Дім».

Як йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області, прокуратура з’ясувала, що суд першої інстанції визнав за позивачем право власності на недобудоване нерухоме майно за відсутності будь-яких доказів законного набуття ним прав на земельну ділянку.

Відтак судове рішення Франківського районного суду було оскаржено, й апеляційний суд скасував право власності на багатоповерхівку компанії «Еко-Дім».

У компанії «Еко-Дім» повідомили ZAXID.NET, що багатоповерхівка про яку йде мова - це незавершений довгобуд, який колись зводив інший забудовник.

«За адресою вул.Тракт Глинянський, 167 компанія «Еко-Дім» не здійснювала і не здійснює  будівництво житлового будинку, відтак взагалі це некоректно і неправильно називати новобудовою «Еко-Дім». Будівництво житлових комплексів «Еко-Дім» здійснюється тільки за умови детальної перевірки та з чітким і неухильним дотриманням вимог законодавства», - пояснив у коментарі ZAXID.NET Сергій Смірнов, представник компанії «Еко-Дім». Він додав, що всі об'єкти компанії «Еко-Дім» можна побачити на її сайті та інтерактивній мапі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук