Львівський театр імені Лесі Українки хочуть очолити п'ять претендентів

КультураК. С., 30 серпня 20174440
Львівський театр імені Лесі Українки хочуть очолити п'ять претендентів

У Львові триває конкурс на посаду посаду директора-художнього керівника театру імені Лесі Українки. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 4 вересня. До конкурсу допустили п’ять кандидатів.

Тарас Кіцинюк народився у Львові в 1971 році. Працював у тетрах ім. Марії Заньковецької, Першого театру для дітей та юнацтва, був актором театру ім. Лесі Українки. Зараз працює в ПП «Армана», яке сам і заснував.

Євген Лавренчук народився у 1982 році у Львові. Режисерський дебют Лавренчука відбувся у 16 років. У 2003 році закінчив Російську академію театрального мистецтва (майстерня Романа Віктюка) за фахом «оперний режисер», потім - вищі курси хореографії в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), Вищі курси режисерів ігрового кіно (Москва). У 2002 році заснував Польський театр в Москві, яким керував 12 років. Є співзасновником «Школи акторської майстерності та режисури». Наприкінці 2015 року залишив Росію. 9 серпня 2016 року отримав звання «Видатний Діяч Культури Держави Ізраїль». Євген Лавренчук брав участь у конкурсі на посаду керівника Львівського театру опери та балети ім. Соломії Крушельницької.

Ольга Пужаковська з 2012 року є менеджером проектів ЛММГО «Мистецька майстерня "Драбина"», з березня до червня 2017 року – головний адміністратор театру ім. Лесі Українки, працювала головною спеціалісткою відділу культури по охороні об’єктів культурної спадщини Рахівської райдержадміністрації.

Оксана Цимбал у 1995-2005 рр. працювала актрисою у Львівському театрі ім. Леся Курбаса, з 2001 року до 2005 року викладала сценічну мову у ЛНУ ім. І.Франка на факультеті культури і мистецтв. Як режисер поставила у театрі ім. Леся Курбаса вистави «Одісея» за Гомером (2002) та «Забави на Андрія і не тільки» за творами Шевченка (2004). Наразі Цимбал працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого.

Микола Яремків навчався у ЛНУ ім. І. Франка, з 2008 року працював викладачем з майстерності актора у Національному університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка Карого, учасник різних міжнародних театральних фестивалів.

Також документи на конкурс подав Микола Павлів, який з липня 2017 року є тимчасово в.о. директора театру ім. Лесі Українки, проте до другого туру він не пройшов.

Нагадаємо, у вересні 2016 року у конкурсі переміг драматург та режисер Павло Ар'є. Проте цього літа він залишив посаду за власним бажанням.

У 2015 році актори оголосили страйк та вимагали звільнення тодішнього директора театру Олексія Коломійцева. ЛМР звільнила Коломійцева і не продовжувати контракт з ним, а також ввела у штат театру посаду художнього керівника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук