Львівський Центр легеневого здоров’я отримав рентген-систему за 11 млн грн

Обстежувати на ній пацієнтів Центру будуть безкоштовно

Нове обладнання у Центрі легеневого здоров'я встановили на початку 2019 року

У львівському Центрі легеневого здоров’я на початку 2019 року встановили унікальне сучасне обладнання - рентген-діагностичну систему Apollo EZ DRF нового покоління з інноваційною функцією томосинтезу. Цю систему, як повідомив ZAXID.NET генеральний директор Центру Любомир Рак, закупили за кошти обласного бюджету.

«Рентген-діагностична система коштує 11 млн грн. Її купили за гроші обласного бюджету: це кошти і з бюджету розвитку, і кошти від реалізації приміщень, які вивільнилися при реорганізації фтизіатричної служби», - повідомив Любомир Рак.

Такого класу апаратури в Україні нема. Її прирівнюють до комп’ютерного томографа.

«Це найкращий апарат, який сьогодні є в Україні. Ця рентген-діагностична система прирівнюється до комп’ютерної томографії. Вона на 80% може замінити комп’ютерну томографію. А унікальність її у тому, що опромінення для пацієнтів вона дає у сотні разів менше, ніж комп’ютерний томограф», - каже Любомир Рак.

За словами генерального директора, обстеження на новій апаратурі для пацієнтів Центру легеневого здоров’я буде безкоштовним.

14 лютого у Центрі легеневого здоров’я провели навчання для лікарів-рентгенологів, рентген-лаборантів, радіологів, фтізіатрів Львівщини та сусідніх Тернопільської, Закарпатської та Волинської областей. Вони могли оцінити можливості нового обладнання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук