Львівський університет запускає чотири нові програми з вивчення ІТ

Починаючи з вересня 2017 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. Івана Франка запровадять чотири навчальні програми з вивчення інноваційних технологій. Про це повідомляють на сайті Львівського ІТ-кластеру.

Нові програми об’єднані однією назвою Data Science&Intelligent Systems. Саме цю програму абітурієнти можуть обирати з першого курсу, а вже на другому курсі – окремий напрямок з чотирьох: Machine Learning&Artificial Intelligence, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions&Intelligent Systems.

«Зараз наші місцеві ІТ компанії починають розвивати нові напрямки роботи і виходити на ринок зі своїми власними продуктами, працювати не лише на аутсорс. Саме тому існує потреба у фахівцях таких напрямків, як Smart Solutions, Machine Learning, Data Scince. Студенти першого курсу вже будуть орієнтовані на те, що їм треба працювати над власними проектами, знатимуть, що таке командна робота, вдосконалюватимуть рівень англійської мови. Нам треба робити щось актуальне, те, що потрібно вже сьогодні», розповів в.о. завідувача кафедри системного проектування факультету електроніки та комп'ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка Роман Шувар.

Студенти навчатимуться розробляти комп’ютерні системи, які розпізнаватимуть людську мову; автопілоти для авто та літаків; моделі, які прийматимуть рішення, які товари чи послуги пропонувати клієнтові, враховуючи його вподобання; будувати системи, які будуть інтелектом для комп’ютерних ігор і самі в реальному часі навчатимуться на своїх помилках; аналізуючи велику кількість даних, створюватимуть моделі, які будуть здатні ідентифікувати онлайн-шахрайство тощо.

Над розробкою програми спільно працюють професори та викладачі Львівського університету та фахівці ІТ-індустрії, зокрема працівники компаній PLVision, Global Logic, Epam та SoftServe. В планах, за фінансування ІТ-кластеру та ІТ-компаній, створити на базі програм нову навчальну лабораторію. Такі напрямки як Machine Learning та Intelligent Systems є першими в Україні, запущені в державному університеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук