Львівський вуличний журнал "Просто неба" у 2009 році виходитиме кожних два місяці

18 грудня 20088670

"Коли ми випустили перший номер журналу "Просто неба", ми не мали сталого фінансування. Зараз ситуація змінилася, з нового року журнал виходитиме регулярно - раз на два місяці", - зазначила 16 грудня на презентації третього номеру журналу "Просто неба" координатор проекту Мар’яна Соха.

За її словами, третій номер журналу став достатньо літературним, завдяки слемісту, поету і просто творчій людині Григорію Семенчуку (який запропонував проект БОМЖ: без ознак мистецького життя - який має на меті показати українських митців в ролі бездомних. Таким чином привернути увагу суспільства до проблем бездомних) до проекту приєдналися відомі особистості, зокрема письменники Світлана Поваляєва (вона в образі бомжа на першій сторінці третього номеру журналу "Просто неба"), Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, журналіст Тарас Антипович. У журналі є текст депутата Львівської міської ради Миколи Сварника про дискримінацію людей з інвалідністю.

"Ідея дуже просто: бездомна людина купує у видавців журнал і продає його на вулиці, залишаючи собі зароблені кошти. Унікальність вуличного видання полягає у тому, що бездомній людині надається можливість не тільки отримати якусь послугу задарма, а самій заробити на життя і зробити перший крок з бездомності в суспільство. Тематика журналу різноманітна, над номером працюють частково і бездомні", - нагадала Мар’яна Соха.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук