Львівський завод «Ензим» поліпшить технологію очищення стоків

У львівській «Компанії Ензим» розпочали будівництво додаткової технологічної лінії для покращення очищення стоків. Як зазначають у ЛМКП «Львівводоканал», концентровані стічні води компанії «Ензим» впливають на роботу міських очисних споруд.

«Ми неодноразово зустрічалися з керівництвом компанії та напрацювали комплекс технологічних рішень, які допоможуть вирішити цю проблему», – розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, передає прес-служба Львівської міськради.

Окрім зазначеного будівництва, на території очисних споруд тривають роботи з прокладання технологічної лінії для перекачування стічних вод з КОС-3 на КОС-1 для розбавлення стічних вод дріжджзаводу. Реалізація цих заходів допоможе стабілізувати роботу міських очисних споруд та зменшити утворення неприємного запаху в місті.

«Нагадаємо, що усі підприємства міста до 1 січня 2016 року зобов’язані привести свої стоки до нормативних вимог», – додав Валентин Вольський.

Як інформував ZAXID.NET, виробника дріжджів «Компанію Ензим» неодноразово називали серед лідерів поширення смороду в місті. Однак у самій компанії запевняли, що дотримуються стандартів утилізації львівських стоків, наполягаючи на тому, що до поширення неприємного запаху причетні чимало компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук