Львівський завод «Ензим» зобов`язали отримати дозвіл на користування надрами

За втручання прокуратури Львова Апеляційний суд зобов’язав ПрАТ «Компанія Ензим» отримати спеціальний дозвіл на користування надрами.

«Компанія Ензим» позивалася до Державної екологічної інспекції у Львівській області про визнання нечинним та скасування припису щодо зобов'язання її отримати спеціальний дозвіл на користування надрами, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Компанія зазначала, що здійснює забір води з підземного водозабору, який складається з чотирьох свердловин і двох шахтних колодязів, які знаходяться і в межах земельного відводу, і за його межами. При цьому робить це на підставі дозволу на спеціальне водокористування, відтак, на думку представників компанії, немає потреби в отриманні ще одного спеціального дозволу на користування надрами.

Позов «Ензиму» Львівський окружний адміністративний суду задовольнив повністю. Опісля прокуратура м. Львова подала апеляційну скаргу, мотивуючи своє заперечення тим, що, відповідно до вимог чинного законодавства, одним з видів користування надрами є користування корисними копалинами. А згідно із законодавством, підземні води відносяться до корисних копалин.

Оскільки ПрАТ «Компанія Ензим» здійснює забір води із підземного водозабору, то, вочевидь, користується надрами. Отже, окрім дозволу на спеціальне водокористування, компанія зобов’язана отримати спеціальний дозвіл на користування надрами.

Відтак Львівський апеляційний адміністративний суд 2 червня поточного року виніс ухвалу, якою апеляційну скаргу прокуратури м. Львова задовольнив, а рішення суду першої інстанції скасував та прийняв нову постанову про відмову в задоволенні позову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук