Львівський завод завдав «Укрзалізниці» збитків на 6,5 млн грн

Завод купував у фірми-посередника власну продукцію майже на 60% дорожче від її собівартості

Львівський завод завдав «Укрзалізниці» збитків на 6,5 млн грн
«Львівський локомотиворемонтний завод» завдав «Укрзалізниці» збитків на 6,5 млн грн

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» для потреб «Укрзалізниці» купував свою ж продукцію. Такі дії керівництва заводу «Укрзалізниці» завдали 6,5 млн грн збитків. Факти порушення виявили спеціалісти департаменту внутрішнього аудиту і контролю «Укрзалізниці» під час спеціальної перевірки. Про це у середу, 23 жовтня, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

У результаті перевірки виявили, що завод замість того, щоб виготовляти зубчасті колеса для локомотивів із раніше закуплених заготовок, купував ці колеса в приватної компанії.
Тобто товариство купувало у сторонньої фірми власну продукцію майже на 60% дорожче від її собівартості, – пояснюють на сайті «Укрзалізниці».

Повідомляється, що собівартість виготовлення одного зубчастого колеса для заводу становила 33 тис. грн, саме за такою ціною «Укрзалізниця» мала б їх отримувати.
Натомість підприємство купувало їх у ТОВ «Нордіск» за 52,1 тис. грн за одиницю. В результаті комерційне підприємство отримало вигоду, а «Укрзалізниця» – збитки на суму 6,5 млн грн.

Зазначається, що результати перевірки ревізійної комісії направлять до правоохоронних органів.

За даними аналітичної платформи YouControl, керівником ТОВ «Нордіск» є мешканець Дніпра Дєгтярьов Михайло Вікторович, компанія реєстрована в Дніпрі. Засновниками вказані Малашенко Геннадій Федорович, Малашенко Олена Геннадіївна та Сахно Дмитро Сергійович, теж проживають у Дніпрі.

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» засноване у 1861 році. Завод здійснює середній та капітально-відновлювальний ремонти магістральних електровозів як постійного, так і змінного струму. Ремонтує промисловий залізничний транспорт та тягові агрегати кар’єрних електровозів та іншу техніку. А також постачає запасні частини на замовлення українських та закордонних залізниць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук