Львівського забудовника оштрафували за обман покупців

Компанія «Новий Львів» приховала від майбутніх жителів ЖК реальний проект будівництва

Львівського забудовника оштрафували за обман покупців
фото ЛУН
Житловий комплекс на вул. Тернопільській, 21

Західне міжобласне тервідділення Антимонопольного комітету України оштрафувало на 68 тис. грн будівельну компанію «Новий Львів» за поширення неправдивої інформації про будівництва житлового кварталу на вул. Тернопільській, 21. Про це повідомляє антикорупційний сайт «Наші гроші.Львів» з посиланням на відповідне рішення АМКУ.

Згідно з матеріалами рішення, скаргу до Антимонопольного комітету направили троє інвесторів, які у 2013-2014 роках уклали угоду з ТОВ «ФК Новий Львів» на співфінансування будівництва. У скарзі вони зазначають, що компанія надала їм неправдиві характеристики стосовно житлового комплексу на Тернопільській,21.

Так, ще у 2014 році менеджери та керівник компанії надавали інвесторам візуалізації майбутнього житлового комплексу, де передбачалось, що квартал складатиметься з шести житлових будинків. Простір між будинками залишався вільним і був призначений для відпочинкових зон, дитячих та спортивних майданчиків. Попри це в червні 2017 року на території ЖК розпочали будівництво ще двох житлових будинків та дитячого садка на вільній земельній ділянці.

Інвестори зазначають, що додаткове будівництво фактично позбавляє їх прибудинкової території і що вони б не купували квартири у цьому житловому кварталі, якби саме такий проект їм показали одразу.

Зліва зображено проект ЖК 2014 року, справа - 2017

Антимонопольний комітет визнав, що ТОВ «ФК Новий Львів», свідомо поширювало неправдиву інформацію про забудову житлового кварталу, і таким чином забудовник отримав перевагу над іншими будівельними компаніями.

За таке порушення забудовника оштрафували на 68 тис. грн. Після оприлюднення рішення компанія зобов’язана сплатити штраф протягом двох місяців або ж оскаржити його в суді.

ТОВ «ФК Новий Львів» належить трьом компаніям, а їх бенефіціарами є Іван Кіцила та Наталія Олійник. Містобудівні умови та обмеження на будівництво ЖК на вул. Тернопільській, 21 отримали дві компанії ТОВ «БК Львівторгбуд» та ПП «Львівдах». Власником «БК Львівторгбуду» є Олександр Павелець. ПП «Львівдах» належить Івану Кіцилі. Цю компанію раніше двічі штрафували за змову на публічних закупівлях.

Нагадаємо, що мешканці ЖК на вул. Тернопільській не раз протестували проти будівництва дитячого садка на прибудинковій території, де мав би бути дитячий майданчик та відпочинкова зона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук