Львівську аптеку оштрафували за цінники російською мовою

СуспільствоНазарій Тузяк, 22 листопада 201716835
Львівську аптеку оштрафували за цінники російською мовою
Мережа аптек «І. К. ВЕЛ» належить двом мешканцям Дніпра

Головне управління Держпродспоживслужби Львівської області оштрафувало аптеку у Львові за розміщення цінників російською мовою. Про виписаний завідувачу аптеки «І. К. ВЕЛ» штраф першим повідомив львів'янин Ярослав Попович, який і надіслав у Держпродспоживслужбу скаргу на російськомовні цінники.

«Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області наклало стягнення на керівника аптеки у м.Львові (ТОВ «І. К. ВЕЛ») за цінники російською мовою. Для накладення штрафу з метою економії часу і зусиль можна залишити запис у книзі відгуків і, не чекаючи відповіді на нього, паралельно відразу скерувати скаргу в Держпродспоживлужбу», – написав Ярослав Попович.

Він також опублікував відповідь керівника Держпродспоживслужби Євгена Баркита на своє звернення, в якій і повідомили, що на завідувача аптеки, що розташована на пл. Кропивницького, 10, наклали штраф за порушення правил торгівлі.

«У результаті перевірки діяльності аптеки, проведеної 13 листопада , встановлено, що в порушення вимог інструкції «Про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі», цінники на товари були оформлені російською мовою. За виявлене порушення завідувача аптеки притягнуто до адміністративної відповідальності», – йдеться у відповіді Держпродспоживслужби.

Відповідь Держпродспоживслужби на скаргу щодо російськомовних цінників у аптеці (фото Ярослава Поповича)

У головному управління Держпродспоживслужби ZAXID.NET підтвердили інформацію про штраф, зазначивши, що аналогічні випадки бувають нечасто – раз на три місяці.

«Дійсно було таке порушення, за що завідувача аптеки оштрафовано. Суму штрафу не можу назвати. Можу лише зазначити, що в середньому такі випадки, коли накладають штраф за російську мову на цінниках, бувають один раз на три місяці», – повідомив ZAXID.NET провідний спеціаліст управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби Андрій Жукевич.

Зазначимо, сума штрафу за таке порушення коливається від 17 до 170 грн. Однак у Держпродспоживслужбі відмовилися називати точну суму штрафу, посилаючись на закон про персональні дані.

Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, мережа аптек «І. К. ВЕЛ» належить двом мешканцям Дніпра – Олександру Волошину та Борису Муріло. Їм також належать невеликі частки у російсько-німецько-українському підприємстві «Вента. ЛТД», що також займається продажем медикаментів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук