Львівську магістраль посилено охороняють

Через оголошення режиму підвищеної готовності у разі виникнення надзвичайної ситуації відповідні зміни внесено в організацію охорони правопорядку на залізничних магістралях західного регіону.

Зокрема, працівники транспортних правоохоронних органів разом із працівниками залізниці та місцевим населенням, яке проживає уздовж залізниці, розробили спільні заходи щодо безпеки залізничної інфраструктури, йдеться в повідомленні прес-служби управління МВСУ на Львівській залізниці.

Також створено спільні наряди відомчої воєнізованої охорони, громадських об’єднань з охорони громадського порядку, спеціалістів провідних служб залізничного транспорту, які значно посилили охорону громадського порядку в місцях масового перебування людей.

«Для оперативного реагування на причини, що можуть створити надзвичайні ситуації, застосовуються технічні засоби, які впроваджено в експлуатацію у поточному році. Заходи, що вживаються, знаходять реальну підтримку у громадян, які користуються залізничним транспортом», – зазначено в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук