Львівську міськраду пікетують підприємці «Нашого ринку»

Віра Карпінська, 21 листопада 20136740
Львівську міськраду пікетують підприємці «Нашого ринку»
фото ZAXID.NET
Пікет підприємців під міськрадою Львова

21 листопада Львівську міську раду пікетують підприємці самоврядного ринку «Наш ринок», що на вул. Раппопорта, 8. Підприємці просять міськраду продовжити для них оренду земельної ділянки, де вони працюють вже кілька років. Інакше, наголошують люди, землю може отримати «рейдер» - новостворене ТОВ «Ринок наш».

За підрахунками правоохоронців, на пікет прийшло близько 150 підприємців.

Пікетувальники наголошують, що «Наш ринок» - це 300 робочих місць, ринок справно сплачує податки. Однак влітку цього року було створено ТОВ зі схожою назвою, яке має на меті отримати землю, яку орендує «Наш ринок».

Член самоврядного ринку Сергій П. розповів ZAXID.NET, що новостворене ТОВ «Ринок наш» звернулося до міськради з проханням внести зміни до ухвал про землекористування і замінити у ній засновників ринку - на ТОВ «Ринок наш».

«Оскільки це звернення абсурдне і від міськради «рейдери» отримали відмову, вони звернулися в суд», - розповів підприємець.

Відтак, люди побоюються, що таким чином буде втілена схема рейдерського захоплення землі - через рішення суду на користь новоствореного товариства.

Зазначимо, на Єдиному реєстрі судових рішень з'явилась ухвала Господарського суду Львівської області, якою суд заборонив Львівській міськраді вносити в порядок денний, розглядати і голосувати за питання про продовження терміну оренди землі на Раппопорта, 8. До суду зверталося ТОВ «Ринок наш» про переведення йому прав орендаря від ПП «Наш ринок».

Водночас питання про продовження терміну оренди землі на вул. Раппопорта, 8 внесено під номером 33 до проекту порядку денного сьогоднішнього засідання Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук