«Львівводоканал» відновив 115 пожежних гідрантів

Комунальники «Львівводоканалу» з початку року відновили 115 пожежних гідрантів.

У «Львівводоканалі» наголошують, що на їхньому балансі є 2 594 гідранти. «Нам вдалося налагодити постійну роботу з відновлення гідрантів, і це дає свої результати. Сподіваємось до кінця року відновити всі пристрої. Залишилося полагодити ще 74», – розповіли на підприємстві.

Найбільше, як наголошують у «Львівводоканалі», потребують відновлення пожежні гідранти в середмісті Львова. Тут ще багато австрійських пристроїв, які ще називають гідрантами львівського типу, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Проблеми з гідрантами виникають не лише тому, що їх заасфальтовують без погодження. На жаль, люки пристроїв для гасіння пожеж, як і каналізаційні, часто крадуть. Особливо багато крадіжок стається в середмісті Львова. Ремонт одного такого гідранта обходиться від 800 до 1500 гривень. Аби придбати повністю новий пристрій, необхідно майже 4 тис. грн. Минулого місяця ми придбали 15 нових гідрантів польського типу – один коштував 3 тисячі 800 гривень», – сказали в ЛМКП «Львівводоканал».

Найбільше пожежних гідрантів є в Личаківському районі Львова – 510, у Галицькому районі – 477, у Франківському – 468, у Залізничному – 394, у Шевченківському – 392, а в Сихівському – 353.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук