«Львівводоканал» встановлює енергоощадне обладнання на насосних станціях

Головні Новини за 15 жовтняОксана Панчишин, 15 жовтня 2014, 16:22 0

Насосну станцію підкачування води на вул. Садова, 25а у Львові відремонтували. Тож 15 будинків на вулицях Садовій та Петлюри отримуватимуть якісніші послуги з водопостачання. Ця насосна станція побудована на початку 80-х років минулого століття, обладнання, яке тут стояло, було фізично і морально застаріле.

Станція була обладнана чотирма насосними агрегатами, які щороку споживали 65 тис. кВт/год електроенергії. Під час реконструкції на станції змонтували нові енергоощадні насоси «WILО», завдяки яким у «Львівводоканалі» планують економити понад 60% електроенергії у рік, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

«В ціні за воду понад половина – це оплата за електроенергію. Ми качаємо до Львова воду за 80, 100 і більше кілометрів, і дуже важливо знаходити можливості економити. Ми інвестували в модернізацію 400 тис. грн, за 3,5 року це обладнання буде окуплено. Потрібно максимально таку модернізацію робити по місту Львову, бо ціна не електроенергію росте, а ми тариф не міняємо. Важливо, щоб ми, модернізовуючи наше обладнання, стабільно тримали ціну на воду, щоб вона не зростала», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«На сьогодні пріоритетним завданням нашого підприємства є зменшення споживання електроенергії шляхом встановлення нового енергоощадного обладнання. Зокрема, у серпні ми модернізували насосну станцію підкачування води на вул. Коломийська, 9. Відповідно до розрахунків, встановлене тут нове насосне обладнання дозволить зекономити 66 тис. кВт/год на рік, тобто близько 80 тис. грн. Зважаючи на те, що тарифи на електроенергію зростають щомісяця, нові насоси мають високу окупність», – розповів директор підприємства Валентин Вольський.

За його словами, цьогоріч заплановано модернізувати ще одну насосну станцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук