Львів’ян запрошують на фестиваль класичної музики «Pizzicato e Cantabile»

КультураД.Ц., 9 липня2220
Львів’ян запрошують на фестиваль класичної музики «Pizzicato e Cantabile»
Назва фестивалю перекладається як «щипати і співати» (на фото – Караваджо «Лютнист»)

Учетверте у Львівській національній філармонії відбудеться міжнародний фестиваль літній фестиваль класичної музики «Pizzicato e Cantabile», який триватиме від 14 липня до 11 серпня.

У перекладі з італійської назва фестивалю дослівно перекладається як «щипати і співати».

Фестиваль об’єднає музикантів із п’яти країн: США, Хорватії, Чехії, Франції та України. У їхньому виконанні звучатимуть твори Вівальді, Баха, Ліста, Дебюссі, Шуберта, Рахманінова та ще багатьох інших композиторів.

Окрім того, гості фестивалю також презентуватимуть музику своїх рідних країн. Зокрема, у програмі «De la France avec amour», батько і син, П’єр Зеворт та Авґустін Зеворт виконають твори французьких композиторів. 21 липня хорватський органіст Едмунд Андлер-Борічь познайомить слухачів із творами своїє країни для цього інструмента. 28 липня чеські музиканти виконають камерну вокальну музику Леоша Яначека та Антоніна Дворжака, а 6 серпня Петр Плани інтерпретуватиме чеську органну музику.

«Багатогранний репертуар концертів поєднає фортепіанне, органне, духове, вокальне, клавесинне, струнне та навіть поетичне і зображальне мистецтво. Тож кожен зможе знайти собі подію до душі, та в повній мірі насолодитися цікавими зразками у неповторних виконаннях», – зазначають організатори фестивалю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук