Львів’ян запрошують спільно обговорити стратегію поводження зі сміттям

В основу стратегії поводження з твердими побутовими відходами Львова буде закладено концепцію Zero Waste (нуль відходів). Що це за стратегія, як вона діє і як місто вирішуватиме питання відходів у майбутньому – усі ці питання обговорять 11 січня в Центрі міської історії, усіх охочих львів’ян запрошують долучитися.

«Аби зменшити кількість відходів, Львів долучається до європейських міст, які задекларували рух у напрямку Zero Waste. Йдеться про перехід від управління відходами до управління ресурсами, що сприяє економічному та соціальному розвитку. Для цього пріоритет надають заходам запобігання утворення відходів, роздільному збору сміття та повторному використанню товарів», – йдеться в повідомленні Львівської міськради.

Аби досягнути таких результатів та вирішити сміттєву кризу, у місті впроваджують «Стратегію поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2022 роки». За проміжними результатами напрацювань стратегія охоплюватиме такі напрями: промоція зменшення кількості відходів, їх сортування та переробки; створення умов для ефективного сортування сміття; освіта для різних груп населення; робота з бізнесом та економічні стимули.

Учасниками обговорення будуть: Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку; Ірина Миронова, експерт із сталого розвитку; Олег Котис, координатор соціальної ініціативи «То-Ся не зробить»; Даніель Аспліф, керуючий директор CDM Інжиніринг Україна (включення скайпом).

Початок обговорення 11 січня о 17:30, вул. Богомольця, 6 (конференц-зал).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук