Львів'яни можуть платити за комунальні послуги через Інтернет

Володимир Балита, 25 січня 20122070428
Львів'яни можуть платити за комунальні послуги через Інтернет

Цього тижня у Львові запрацювала система оплати комунальних платежів через Інтернет в електронній системі прийому платежів «EasyPay».

Як повідомили ZAXID.NET в департаменті економічної політики Львівської міської ради, відтепер мешканці Львова можуть оплачувати комунальні послуги через Інтернет. Як зазначають на підприємстві «Софтсерв бізнес-системи», порівняно з іншими містами України лише у Львові є можливість одразу в онлайн-режимі переглядати результат здійснення платежу.

«Кожне місто фактично має певні свої різні системи. Такої системи, як у нас, ми в інших містах не находили. Тому, що, по-перше наша система передбачає можливість в онлайн-режимі бачити платежі. Фактично, якщо платити по «EasyPay» через Інтернет, то через годину часу вже можна побачити свій платіж. Тобто користувачу буде постійно видно залишок.

Як правило, системи зорієнтовані на місячний платіж, тобто вони виставляють рахунки на початку місяця, і платіж реально з сайту видно через місяць.

А ця система дозволяє постійно відслідковувати залишок в онлайн-режимі. Це також підтримують більшість банків, тобто вони теж працюють в онлайн-системі, а залишок по банках ми маємо фактично на другий день. Тобто, якщо  людина заплатила сьогодні в одному банку і забула, скільки заплатила, то вона на другий день може піти в інший банк і він їй дасть залишок сам», - директор ДП «Софтсерв Бізнес-Системи» ТОВ «Софтсерв» Петро Ванько.

Як зазначив Петро Ванько, щоб здійснити платіж, потрібно зайти на сайт «EasyPay».

«Це дуже просто. Тобто, не відходячи від комп’ютера, можна здійснити платіж. Фактично для цього потрібно знати свій особовий рахунок для сплати комунальних платежів. Маючи цей рахунок та будь-яку банківську картку, яка підтримує Інтернет-платежі, можна здійснити платіж. Для цього потрібно зайти на сторінку «EasyPay», вибрати систему комунальних платежів. У системі комунальних платежів потрібно вибрати Львів. Потім ми вибираємо, що оплатити – кварплату, воду, тепло. Вводимо відповідні суми. Тут можна по кожному платежу ввести різну суму, можна вводити і з копійками та робити передоплату. Після цього система вимагає ввести номер та код картки.

Після здійснення платежу одразу можна отримати квитанцію – вона платна – 5 грн, або протягом кількох годин побачити на сайті, що здійснена оплата.

Це є досить зручний вид платежу. І ми не зупиняємося на цій системі. У подальшому ми працюємо над створенням порталу комунальних платежів, де можна буде вибирати інші системи платежів, які будуть функціонувати на той час. Тому що система платежів розвивається і, звичайно, хочеться, щоб було зручно мешканцям Львова, щоб не вони стояли чергах, а могли платити за допомогою зручних технологій», - директор ДП «Софтсерв Бізнес-Системи» ТОВ «Софтсерв» Петро Ванько.

Нагадаємо, цього тижня у Львові запрацювала система оплати комунальних послуг через Інтернет. Скористатися послугою можна на сайті «EasyPay». Для оплати достатньо мати платіжну банківську картку типу VISA або MasterCard та номер особового рахунку для оплати.

Крім того, із грудня минулого року львів’яни мають можливість здійснювати оплату комунальних послуг крім кас ЛКП, банківських установ, відділень «Укрпошти» в системі терміналів «EasyPay».

На сьогодні у місті функціонує 267 таких термінали, де можна сплатити без комісії за воду, опалення та утримання будинків і прибудинкових територій. Послугою скористалися вже понад 100 мешканців міста. Також, перебуваючи за містом, мешканці Львова мають змогу оплатити за комунальні послуги у мережі терміналів «EasyPay», що розташовані в інших населених пунктах Львівської області (станом на сьогодні це близько 90 терміналів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 28

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Toc 26 січня 2012, 20:57

  Але ми "лапухи" :)
  в ролику чітко сказано:
  "... з часом, електроні системи допоможуть розрахуватись не тільки за квартплату, опаленя і воду, алей всі інші послуги ..."

  Тобто сервіс ще в розробці. Є можливість тільки платити по рахцнках ЛКП.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • POG 26 січня 2012, 20:48

  erc.megabank.net тут є скільки за світло, і тепер і за газ, ще місяць тому не було, і всі решта сослуги є, нема тільки за телефон. а тут easypay.ua за світло і газ оплатити не можна, зато можна оплатити телефон.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Toc 26 січня 2012, 20:42

  Я використовував номер "Ос.рахунок" з квитанції ЛКП. Єдине що спрацювало.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук