Львів’яни не подали жодного проекту для реалізації за кошт громадського бюджету

Прийом заявок триватиме до 15 вересня

СуспільствоМ.В., 30 серпня 20168805
Львів’яни не подали жодного проекту для реалізації за кошт громадського бюджету

За два тижні від початку відбору проектів львів’ян, які в 2017 році мають реалізувати коштом бюджету розвитку, у місті не зареєстрували жодної пропозиції. Про це ZAXID.NET розповів в.о. управління «Секретаріат ради» міськради Львова Юрій Лукашевський.

«Збір ідей триватиме до 15 вересня. До нас телефонували кілька зацікавлених людей, які хотіли подати заявки, але наразі ми не маємо офіційно зареєстрованих проектів. Закликаємо усіх охочих подаватися», – зазначив Юрій Лукашевський.

З 15 серпня львів’яни моглиподати проекти, які в 2017 році мають реалізувати коштом бюджету розвитку міста, триватиме збір проектів до 15 вересня.

Громадський бюджет, який також називають партисипативним або бюджетом участі, – своєрідний спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі самі вирішують, як витратити частину муніципальних коштів. Фіксованої суми на реалізацію проекту немає. Передбачено, що обсяг громадського бюджету має бути не меншим 1% від бюджету розвитку того року, протягом якого відбираються проекти. Проте реалізовуватиметься проект коштом бюджету наступного року, у 2017 році на реалізацію проектів громадського бюджету мають витратити не менше 16 млн грн.

Крім офіційно зареєстрованих у Львові, взяти участь у конкурсі проектів зможуть люди, які відповідають хоча б одному з наступних критеріїв:

працюють у Львові – для цього слід подати довідку від зареєстрованої у Львові фірми, на якій працює учасник конкурсу проектів;

навчаються у Львові, що необхідно підтвердити студентським квитком;

мають нерухомість у Львові;

народилися у Львові – реєстрація місця народження підтверджується відповідним записом у паспорті або свідоцтві про народження, навіть якщо зараз людина «прописана» в іншому місті.

З 1 листопада до 15 листопада відбуватиметься голосування за ці проекти, а до 1 грудня буде сформовано список проектів-переможців голосування, які включатимуть до переліку видатків бюджету на наступний рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук