Львів'яни палять опале листя, порушуючи закон

Головні Новини за 21 жовтняЗореслава Кадикало, 21 жовтня 2014, 16:43 0

У приватних секторах Львова та за містом місцеві жителі спалюють листя. Таким порушникам загрожує адміністративне покарання. Крім того, від диму страждає і організм людини, і екологія.

«Під час спалювання в повітря виділяється значна кількість окисів азоту, вуглекислого газу, пилюка, а також такі канцерогени, як бензоперин і діоксини. Власне, оця вся суміш дуже шкідлива і для людей, і для довкілля», – розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

До того ж люди часто залишають вогонь без нагляду. Тоді виникають і великі пожежі, адже полум'я перекидається на дерева та господарські будинки. «Цього року ми вже мали випадки в області по перекиданню даних пожеж на будівлі, коли згорали цілі господарські будівлі, також в нас були випадки травмування людей, коли люди самі вже не могли ліквідувати пожежу, пробували, намагались, отримували опіки і тоді вже викликали працівників рятувальної служби», – додав речник надзвичайників Львівщини Віталій Туровцев.

В ЛКП «Зелений Львів» зібране листя у львівських парках пізніше ж використовують як добриво для квітів. «Ми його веземо до себе на квіткове господарство, там компостуємо. Воно 2-3 роки стоїть, потім ця маса листя годиться для удобрення рослин», – зазначив головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук