Львів’яни повинні врятувати ЛАЗ, – мер

Володимир Балита, 1 березня 2013166916
Львів’яни повинні врятувати ЛАЗ, – мер
фото zaxid.net
Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що львів’яни повинні використати всі можливості, аби врятувати «Львівський автобусний завод» (ЛАЗ). Про це сказав мер у відеозверненні до мешканців міста.

«У Львові склалась непроста ситуація на заводі ЛАЗ. Занепад ЛАЗу розпочався не вчора, - це тривалий і ганебний процес розвалювання підприємства самим керівництвом та новоспеченими власниками з Росії. Ми сподівалися, що завдяки чисельним замовленням з міст-господарів Євро-2012 ЛАЗ отримає друге дихання і вийде з кризи. Однак, зараз все свідчить про те, що інвестор розпочав процес банкрутства та ліквідації заводу», – цитує Садового прес-служба Львівської міської ради.

Мер Львова додав, що враховуючи цінність ЛАЗу для міста, а також численні докази того, що приватизація підприємства відбувалась з чисельними порушеннями, Львівська міська рада звернулась до керівництва держави, щоб повернути підприємство у державну власність.

«Надії на позитивне вирішення цієї справи є невеликі, однак львів’яни повинні використати всі можливості для того, аби врятувати підприємство», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що міський голова Андрій Садовий започаткував щотижневі відеозвернення до мешканців Львова 15 лютого 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 16

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Махно 12 березня 2013, 17:36

  Ніхто не задавався питанням чому білоруські аналогічні МАЗи зроблені по ліцензії МАНу, що є в 100 раз кращі по якості і не розвалюються на очах, в Україні коштують ВДВІЧІ дешевше аналогічних ЛАЗів? Тому й ЛАЗи-Богдани ніхто не бере, за виключенням випадків коли відмивають державні-кредитні кошти.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • прохожий 4 березня 2013, 15:23

  Немножко истории. "...В 1988 году было выпущено рекордное для заводов СССР количество автобусов - 14646 единиц.
  В 1991 году было начато выпуск ЛАЗ-42071- новых междугородных автобусов.
  Из-за распада СССР после 1991 года, в Львовском заводе сильно сократились объёмы производства. За 10 лет своей работы (с 1989 по 1999) завод стал производить в 60 раз меньше машин. За весь период кризиса на заводе предпринимали несметное количество попыток новые версии базовых автобусов...." "...Октябрь 2001 года ознаменовался изменением владельцев - контрольный пакет акций «ЛАЗа», который входит 70,41% был выставлен на аукцион и на конкурсной основе приобретен украинско-российским ОАО «Сил-Авто». Стоит отметить. Что покупатель получил завод в очень тяжелое время – целый I квартал года предприятие полностью простояло в нерабочем состоянии. К концу 2001 года на заводе выпустили всего 514 машин, а это на 45% меньше, чем было выпущено в предыдущем году...."(http://autohis.ru/laz.php). 2010 год. 30 марта во Львове подписан меморандум Кабинета министров Украины и Львовского автобусного завода об изготовлении 1500 автобусов и 500 троллейбусов для городов, принимающих Евро-2012. Подвижной состав должен быть закуплен в лизинг на 10 лет. Первый платёж составит 10 %. Г. Львов должен заводу 23 млн гривен за поставленную технику. А всего ЛАЗу задолжали ок 50 млн. Ну и кто виноват? Это называется: переложить с больной головы на здоровую. Молодцы львовяне. Сначала сами завод похерили, остатки продали. Потом пришли люди, вложили деньги, восстановили, нашли заказчиков. А теперь хитрозадые львовяне решили восстановленный завод обанкротить и взять себе. И денежки отдавать не надо(23 млн), и с других должников уже в свою пользу стребовать. Ай молодцы!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 3 березня 2013, 00:22

  Цікаво, як він собі це уявляє? Що можуть мешканці такого зробити, щоби завод нормально працював? Хіба вони винні коли посадовці грабували все що могли і хотіли? Риба гниє з голови.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук