Львів’яни скаржаться на графік руху 4А

Головні новини за 26 січняІрина Панчишин, 26 січня 2015, 19:35 1380 2

Пасажири з минулого тижня продовжують скаржитися управлінню транспорту та зв’язку на курсування міського маршруту комунального підприємства «АТП-1» 4А. Схожа ситуація і з автобусами на маршруті 47А.

Водій одного із автобусіву 4А розповів, що маршрутки їздять щодвадцять хвилин, а машин на маршруті можна порахувати на пальцях однієї руки. За 45 хвилин доки ми стояли на зупинці приїхало лише три автобуси 4А, шість 53-го маршруту та два автобуси – 47А. Чому так рідко їздять автобуси комунального підприємства, питаємо у його керівника.  

«Не можуть вклинитися в цю колєйку, яку утворили два підприємства, які сьогодні боряться за цей маршрут. Це «Успіх БМ» і «АТП 14630» на кожній зупинці стоїть 53-й маршрут він забирає 2,3,4-ох пасажирів. Нашим машинам практично там нема, що робити», – пояснив керівник ЛКП «АТП-1» Михайло Сидорович.

На 53-му й справді дивна ситуаці. На одному маршруті працюють дві фірми.

«31 грудня підписана нова угода директора департаменту з новим перевізником по цьому маршруту. Цей маршрут колись виграв конкурс «Успіх БМ», потім рішення комітету було оскарджено і суд визнав, що листи департаменту були правомірні», – каже начальник міського управління транспорту та зв'язку Віктор Щир.

У міській раді запропонували «Успіх-БМ» мирову угоду - залишити їм вісім маршрутів, натомість ті віддадуть 53-й.

«Мирова угода і заява про затвердженя мирової угоди була передана представникам «Успіх БМ», працівникам юридичного управління в своїй присутності. Ця заява була в них в наявності в судовому засіданні минулу п’ятницю і вони відмовилися її подати до суду», – розповіла начальник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич.

«Успіх БМ» натомість вважає, що має право на 53-й маршрут. Кілька днів тому апеляційний суд прийняв рішення на їхню користь.

«Ми є чинні перевізники згідно старого договору, який згідно рішення суду є чинний. Дії міськради визнані як протиправні, стосовно розірвання договорів. Це 22 числа було. Перший суд ми програли, другий суд міськрада відмовилась від підписання мирової угоди, проте суд взяв до розгляду ті питання і вирішив цю справу по суті», – сказа заступник керівника ТзОВ "Успіх БМ" Володимир Іськович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Марина Хомбак 27 січня 2015, 06:32

  Правда не знаю, як 4А, а вот 47А дійсно погано їздить. Мені було б все одно якому перевізнику належить цей маршрут, але раніше він їздив набагато краще, тоб то коли належив минулому перевізнику і дуже дивує, що коли все нормально йдуть заміни, а ті маршрути які дійсно погано роблять лишаються в старих перевізниках, напевно тому що в них є "криша"...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Marta Brailovska 27 січня 2015, 01:43

  Людоньки, проїдьтесь ввечері на 8 маршрутці, хоча не тільки ввечері. Це справжній жах! Сьогодні я пробувала сісти в маршрутку, по перше - автобуси спеціально пускають маленькі, по друге -вони не їздять по графіку, по третє - сьогодні мене водій запихав в автобус. А 4А, повірте, прекрасно їздить)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук