Львів’яни скаржитимуться спецкомісіям на паркування автомобілів на майданчиках

Наталія Зубрицька, 16 травня 20120
Львів’яни скаржитимуться спецкомісіям на паркування автомобілів на майданчиках
Паркування на тротуарі

Львів’яни можуть поскаржитися на паркування автомобілів на дитячих майданчиках або в «зелених зонах» спеціальним комісіям при районних адміністраціях Львова.

Наразі такі комісії створюють при районних адміністраціях Львова. До участі в комісії запрошено представників КП «Адміністративно-технічне управління», районних адміністрацій, управління екології та благоустрою, органів ДАІ та об'єднання «Самопоміч».

«Такі комісії уже створено в Залізничному і Личаківському районах. До кінця місяця вони запрацюють і в усіх інших районах міста. Тож мешканці, у чиїх подвір’ях систематично порушують правила паркування, можуть звертатися напряму до цих спеціальних комісій», – заявила керуюча справами «Самопомочі», Давидович Любов Павлівна.

Довідка:

Відповідальна особа – керуюча справами «Самопомочі» Давидович Любов Павлівна, тел. 0972806798

У рамках роботи з мешканцями «Самопоміч» проводить зустрічі з ініціативними мешканцями міста з метою створення громадських рад районів. Під час таких зустрічей «Самопоміч»  спільно з мешканцями складає паспорти проблем мікрорайонів. Проаналізувавши результати таких зустрічей, «Самопоміч» пропонує владі та відповідним службам взяти під контроль найактуальніші проблеми, які турбують мешканців міста.

22 березня у Львові відбувся перший рейд учасників громадської ініціативи «Дайте пройти!», що мав на меті привернути увагу влади до водіїв, які не дотримуються правил паркування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук