Львів’яни стають заручниками кредитних спілок

Заручники кредиту

Головні новини за 03 червняНовини Львова, 3 червня 2014, 18:00 0
дивіться також

Спершу оплати консультацію, а вже потім складуть договір. Десятки клієнтів однієї з кредитних спілок Львова зрозуміли, що їх обводять навколо пальця, коли заплативши черговий раз попередній внесок, — жодної позики так і не отримали.

Безвідсоткова позика на 15 років, без жодних довідок, а гроші дають одразу на руки. І все це можна отримати, лише якщо заплатити 10 % від суми, яку ви хочете отримати в кредит. Пан Степан без жодної підозри заплатив 3 500 гривень,очікуючи на свої 35 тисяч в кредит.

Пан Степан такий не один, серед десятків людей, і цей чоловік, свого обличчя не показує. Каже, його історія тягнеться ще з минулого року.

Людям пообіцяли видати гроші ось у цьому приміщенні, що на Городоцькій. За словами потерпілих — із ними складали договори двоє дівчат, які усім представлялись різними іменами. Зараз вони не показують облич і кажуть, що їх робота — лише консультувати.

Дівчата назвали приватне підприємство, де працюють — "Славія плюс". Зізнались, їхнє начальство сидить у Києві. Попри сотні кілометрів, служба безпеки цієї фірми не забарилась. Зателефонувавши до своїх працівниць — повідомили, що в онлайн-режимі добре все бачать, і слідкують за кожним кроком журналістів. До того ж потерпілих назвав шахраями.

Пан Степан насправді взяв телефон: пояснив, що відповідаючи на дзвінки у спілку, просто застерігає інших від своєї ж помилки.

Власне саме телефоном люди і давали свої паспортні дані. Кажуть, їх також спершу відправляли платити за консультацію, а вже потім підписували договір. Клієнти виявили, що кожному із них називали інший банк для оплати послуг, а всі грошові квитанції вони сплачували взагалі на ім’я іншого підприємства "Лав Лас"

Адвокат Олег Мицик пояснює, в Україні — сотні схожих організацій. Усі вони по суті імітують кредитні спілки, не маючи жодних кредитних коштів для позик. А ціль — зібрати ці із гроші з людей. Аби потім нібито таки дати комусь кредит

Тож тепер єдиний вихід для потерпілих це подавати до суду, за місцем своєї реєстрації. Консультаційні послуги, за які люди платять, не мають нічого спільного з кредитуванням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук