Львів'яни відтепер можуть вирішувати, на що витрачати гроші з міського бюджету

Головні новини Львова 15.08Оксана Лабойко, 15 серпня 2016, 16:56 761 3

Наступного року 16 мільйонів гривень з бюджету розвитку міста виділять на втілення в життя проектів активних містян. Це може бути як ремонт будинку, так і облаштування нового парку чи будівництво школи. Ідеї виставлять на інтернет-голосування. Причому, якщо громада вирішить, що саме цей проект заслуговує коштів, міська рада буде зобов'язана включити його до бюджету. Свої ідеї львів’яни можуть подавати відсьогодні, 15 серпня, протягом місяця ― до 15 вересня.

До розгляду прийматимуть два види проектів: районного значення  вартістю від 20 і до 200 тисяч гривень і міського масштабу, вартість яких від 200 тисяч гривень і до 3 млн. Одна людина впродовж року може подати максимум два проекти ― один великий та один малий.

«Всі мешканці Львова, маючи ідею і зібравши для малих проектів 25 підписів, а для великих 50 підписів, можуть заповнити аплікацію на сайті або занести аплікації в центр надання адміністративних послуг. З 15 вересня і до 1 листопада проекти будуть аналізуватися в районних адміністраціях щодо можливості втілення цих проектів. А з 1 по 15 листопада буде відбуватися голосування», ― пояснив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Охочі подати свої проекти зможуть зробити це через спеціально створений сайт, заповнивши там відповідну реєстраційну форму, або через Центри надання адміністративних послуг. Взяти участь у конкурсі можуть громадяни, яким виповнилось 16 років, однак не лише львів’яни, а й люди, які тут працюють або навчаються, мають нерухомість чи народилися у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук