Львів’яни вшанували пам’ять січових стрільців та воїнів УГА

Кілька сотень львів’ян сьогодні, 8 червня, взяли участь у щорічній панахиді на Меморіалі Українських Січових Стрільців та воїнів УГА на Янівському цвинтарі у Львові. Також люди помолились і запалили свічки на Меморіалі пам’яті жертв НКВС, біля могили окружного провідника ОУН Рівненщини Володимира Робітницького та зв’язкової полковника Армії УНР Євгена Коновальця Ольги Басараб.

У спільній молитві в’язали участь понад 300 львів’ян, духовенство різних релігійних конфесій, громадські діячі та політики. 

Ініціатороами цьогорічного вшанування військових поховань виступили громадський діяч Ігор Калинець та Громадський комітет пошанування військових могил у Львові, Громадський рух “Зарваницька ініціатива”, Національна скаутська організація України “Пласт”,  Молодіжний Націоналістичний Конгрес та ін.

Вшанування військових поховань у Львові проходить щорічно на Зелені свята. 

У перший день Святої Трійці львів’яни традиційно моляться на могилах УСС  та воїнів УГА на Янівському цвинтарі, а на другий день проводять панахиду на похованнях січових стрільців на Личаківському цвинтарі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук