Львів'яни запустили до Порошенка ракету

Ракета для Порошенка

Головні новини за 16 червняНовини Львова, 16 червня 2014, 17:20 0

Наразі тільки попереджувальну. Кажуть, це такий собі символ без агресії. Активісти вимагають від Президента прозорого призначення нового намісника області. Без звичних підкилимних домовленостей. Ще минулого тижня Ірина Сех подала у відставку, утім хто буде її наступником - досі питання відкрите.

Активісти змайстрували ракету з підручних матеріалів. Каналізаційної труби та картону. Звуковий супровід зчинили петарди, які полетіли у бік Львівської ОДА. Це невипадково, кажуть активісти. Бо першочергово просять оприлюднення прізвищ усіх кандидатів на місце губернатора.

Приклад вдалого призначення, кажуть активісти, - Дмитро Загарія. Головний міліціонер області пройшов народну люстрацію. Так має бути і на усіх інших щаблях влади, певні активісти.

Що немає господаря в області помітно і в середині адміністрації. Обласні перевізники, які прийшли вкотре вимагати підвищення тарифів, бідкаються, не мають до кого звернутися. Штурмують кабінет голови Львівської ОДА.

У приймальній голови ОДА кажуть, Ірина Сех і далі виконує обов'язки до указу президента щодо нового очільника. А сама пані Ірина наразі відмовчується.

Політичну шахівницю розкладають експерти. Вони називають щонайменше чотири прізвища найімовірніших кандидатів на головне крісло області. Це: Віталій Ломакович, Андрій Кіт та Ігор Гринів. Усі вони "ударівці", а також шанований у бізнес-середовищі Ярослав Рущишин. Однак, призначення скоріш за все буде знову тимчасовим.

Зважаючи на президентську ідею децентралізувати владу. Тож гучних імен не варто чекати.

Натомість, голова вибочого штабу Порошенка на Львівщині і ще один з названих кандидатів на посаду голови обласної адміністрації Олег Мандюк певен, чекати у найближчі дні призначення не варто.

Тож Ірина Сех і надалі де-факто сидить одразу на двох кріслах. Голови ОДА та нардепа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук