Львів'янину Олегу Подвірному терміново потрібна пересадка кісткового мозку

Головні новини Львова 05.08Марічка Крижанівська, 5 серпня 2016, 17:39 1680 1
дивіться також

Ціна життя дитини ― 150 тисяч євро. 9-річного львів'янина Олежика Подвірного може врятувати лише пересадки кісткового мозку. Її погодилися зробити італійські медики, але родина таких грошей не має.

Він любить збирати конструктори Лєго, але зараз збайдужів навіть до найулюбленішої забавки, бо бореться за життя. В Олежика Подвірного 6 років тому медики діагностували гостру мієлоїдну лейкемію. Тоді дитина отримала 5 курсів хіміотерапії і хвороба, начебто, відступила. Але зараз стався рецидив.

«Хвороба повернулася і негайно треба робити трансплантацію кісткового мозку від нерідного донора, оскільки сестричка не підійшла», ― розповіла мама Олежика Галина Подвірна.

Запрошення Подвірним уже прислала італійська клініка у Вероні. Вартість операції ― близько 150 тисяч євро.

Зараз хлопчик отримує інтенсивну хіміотерапію, але дитячий організм її вкрай важко переносить.

«Він перший курс отримав і тепер ми очікуємо виходу з аплазії і незадовго маємо теж продовжити протирецидивну хіміотерапію, аби закріпити ремісію. Оскільки в таких хворих виконати трансплантацію можна лише досягнувши ремісії кісткового мозку.  Але в нього часу обмаль, максимум до 2 місяців», ― пояснила дитячий гематолог Ольга Дорош.

Збирати гроші помагає благодійний фонд «Крила надії». Першу благочинну акцію «Разом потягнемо» влаштують у суботу, 6 серпня, перед Львівської оперою ― Олег Скавиш зубами тягнутиме два чудо-поїзди, намагаючись встановити рекорд Гіннесса.

«Коли людина прийде на акцію Олега Тягнизуба, там буде стояти біля сцени дві скриньки  і можна буде дати кошти в ті скриньки. Також можна в будь-якому терміналі Приватбанку по всій країні перерахувати пожертву, ми роздамо листівки, де буде розрахунковий рахунок», ― додала Наталія Ліпська, директор благодійного фонду «Крила надії».

«Крила надії» влаштовуватимуть благодійні акції, поки не зберуть усю потрібну суму, аби врятувати життя Олежику Подвірному. 

Реквізити для надіння допомоги:

БФ «Крила надії»

Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів

МФО 325321

ЄДРПОУ 35620901

Рахунок 26000060442841

Призначення платежу: Добровільна пожертва для Олега Подвірного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук