Львів’янка Тетяна Гамрищак запрошує на виставку акварелей «Кольорово»

Роботи мисткині можна побачити в Ірландії, Австрії та Німеччині

Головні новини Львова 25.01Оксана Сенишин, 25 січня 2017, 13:12 690 1

Львів’янка Тетяна Гамрищак влаштувала виставку акварелей під назвою «Кольорово» у кав'ярні-галереї «Світ кави».

Тетяна – художниця-самоук. За пензля взялася лише шість років тому. Адже раніше навчалася романо-германської філології, працює в дипломатичному представництві. Тепер опановує ще й психологію. Живопис, каже, її заспокоює, тож не змогла вже зупинитись. Тепер навіть майстер-класи проводить: то в Ботанічному саду, то в Національному музеї імені Шептицького.

«Коли твориш аквареллю, то так виглядає, що з неї ти вже нічого зробити не можеш. Вона така божевільна. Фарба собі наче рухається, пливе. І ти думаєш: я вже тут порядку не наведу. Але, власне, в акварелі здаватись не можна. Тому що це є гарне підґрунтя для створення красивої роботи», – заінтригувала художниця-самоук Тетяна Гамрищак.

Та художниця робить кілька рухів серветкою, ще декілька мазків пензлем – і вже проглядаються її улюблені квіти.

«Основне – не боятися використовувати колір, не боятися використовувати фарби. Ми дуже часто думаємо, що малюємо чи пишемо неправильно. Бо нам здається, що ми цього не вміємо, тож щось зіпсуємо. Цього не можна собі уявляти. Потрібно знати, що це є наше творіння», – додала Тетяна.

Цю виставку мисткиня назвала «Кольорово». Це вже п’ята за рахунком. Попередні також були в рідному місті. Одна навіть в Німеччині.

Тетяна ніколи не брала уроків майстерності у професійних художників. Навпаки, вони радили їй самотужки відшліфовувати Богом даний талант.

«Люблю використовувати навіть такі жирні плями. І одного разу, як друзі побачили, як я це роблю, запитали: "Ти що її святиш?" Можливо так, я її, мабуть, в якійсь певній мірі освячую. Щоб вона продовжувала своє самостійне життя», – підсумувала художниця.

Творить Тетяна Гамрищак і в олії. А її роботи оздоблюють домівки шанувальників в Італії, Іспанії, Ірландії, Німеччині та Австрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук