Львів’янки збирають речі для військових на передову

У Львові збирають речі на передову. Прості львів’янки організувались у соціальних мережах та збирають речі, яких найбільше потребують українські військові в зоні конфлікту.

Здебільшого збір проводять раз в тиждень, у суботу, з 18 до 19 год біля пам’ятника королю Данилу Галицькому. Проте цього тижня вирішили провести акцію позапланово ще й у середу, 25 червня.

«Сьогодні у нас терміновий збір медикаментів. Ці ліки будуть доставлені в закриті точки, де людей не можуть вивезти в госпіталі, і куди не можуть добратись лікарі», – розповіла ініціатор збору Люба Возняк.

Фото ZAXID.NET

За її словами, речі передають у найзатребуваніші місця, адресно, не керівникам підрозділів. Також із зібраних ліків жінки планують укомплектувати аптечки для хлопців із військової частини в Яворові, які виїжджатимуть на місце бойових дій наступними в черзі.

Фото ZAXID.NET

«Інформацію про збір ми поширюємо у Facebook, а там вже хтось комусь переказує… Іноді люди збирають щось гуртом і хтось приносить. Якось принесли 183 пари шкарпеток», – розповідає Люба.

У цю суботу, 28 червня, дівчата збиратимуть рушники та засоби гігієни.

Фото ZAXID.NET

«Зараз на передовій дуже затребувані каремати, намети, біноклі, спальні мішки. Правда, таких речей ми не збираємо, їх не кожен може купити. Ми збираємо те, що доступне кожному», – додала Люба Возняк.

Жінки кажуть, що просто не могли більше читати інформацію про потреби військових і сидіти склавши руки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук