Львів’янок відправлятимуть народжувати в райцентри

СуспільствоОльга Красько, 11 серпня 201420540

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА змінив порядок госпіталізації вагітних та породіль на серпень через тимчасове припинення роботи акушерських відділень на вул. Мечникова. Згідно з рішенням, майбутнім матерям-мешканкам районів області рекомендується народжувати за місцем реєстрації або у райцентрах. Резервними акушерськими стаціонарами для львів’янок визначені пологові відділення Пустомитах, Жовкві, Городку та Новояворівську.

Такі зміни у порядку госпіталізації пов’язані з проведенням профілактичних заходів у акушерських відділеннях в пологовому будинку №1 м. Львова у період 15 по 29 серпня. Окрім того, пологові відділення міста також навантажені внаслідок зупинення роботи перинатального центру, йдеться у повідомленні департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

На час тимчасового закриття МКПБ №1 визначено наступний порядок надання медичної допомоги вагітним і породілям Львівщини:

Львівська обласна клінічна лікарня – пологові відділення, (вул. Некрасова, 4): госпіталізуються вагітні і роділлі з екстрагенітальною патологією (тобто з хворобами серця і судин, органів дихання, нирок, цукровим діабетом, і т.п.), імуноконфліктною вагітністю, загрозою передчасних пологів та передчасними пологами з м. Львова і області

Міська клінічна лікарня №3 м. Львова – пологове відділення, (вул. Рапопорта, 8): госпіталізуються вагітні і роділлі, які є мешканками м. Львова

У пологові стаціонари міст і районів області госпіталізуватимуть усіх вагітних і породіль, у яких вагітність проходить без ускладнень.

Резервними пологовими стаціонарами для мешканок м. Львова визначені пологові відділення Пустомитівської, Жовківської, Городоцької ЦРЛ і Новояворівської РЛ. У цих відділеннях окрім основних працівників також будуть працювати лікарі Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Також у повідомленні зазначено, що у всіх центральних районних лікарнях області в акушерських відділеннях працює кваліфікований медичний персонал та створені необхідні умови для безпечного народження дитини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук