Любомир Родинюк очолив управління внутрішньої безпеки МВС Львівщини

Сьогодні, 20 червня, у приміщенні Головного управління МВС України у Львівській області представили начальника управління внутрішньої безпеки у Львівській області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України полковника міліції Любомира Родинюка.

Про це йдеться в повідомленні ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Представив нового начальника УВБ Львівщини перший заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС України полковник міліції Юрій Мартиненко. За його словами, підстав боятися управління внутрішньої безпеки чесному працівникові міліції немає, адже перша й «основна функція УВБ – це захищати працівників міліції від злочинних посягань, а відтак викривати тих корупціонерів, які прийшли в органи внутрішніх справ скоювати протиправні діяння та збагачуватися в той час, коли «наші побратими-міліціонери на Сході України проявляють героїзм… і віддають своє життя за територіальну цілісність нашої Держави».

Своєю чергою, новопризначений керівник УВБ у Львівській області запевнив, що зробить все можливе для того, щоб повернути довіру громадян до правоохоронних органів Львівщини.

Довідка. Любомир Родинюк (1958 року народження) працює в органах внутрішніх справ з 1986 року. У 2001 році був заступником начальника відділу організації оперативно-розшукової роботи оперативно-аналітичного управління податкової міліції ДПА у Львівській області. У 2003 році відряджений у розпорядження ДПА у Тернопільській області. А з 2005-го керував податковою міліцією ДПА у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук