Люди 4 роки не можуть заселитись у куплені квартири

Обдурені пайовики

Головні новини за 05 червняНовини Львова, 5 червня 2014, 19:23 0

У Винниках мешканці на півгодини перекрили центральну дорогу, але пообіцяли наступні протести. Йдеться про пайовиків у новобудовах, які вкладали гроші у помешкання, починаючи із 2007-го року. Будинки за цей час звели, а забудовник ще й досі не здав їх в експлуатацію. Тому люди не можуть вселитись у придбані квартири.

Блокувати центральну дорогу у Винниках збираються пайовики незавершених будинків на вулиці Винна Гора. Зайти на розмову до мерії не хочуть.

Вселитися у придбані квартири люди мали ще у 2010-ому році. Та їхні будинки дотепер стоять незавершені, а деякі взагалі - на рівні фундаменту.

За словами протестувальників, до будівництва безпосередньо причетний мер Винників Сергій Уваров. Тому й сподівались на розмову із ним. Та саме зараз Уваров на лікарняному.

Люди таки виходять на дорогу. Хоча незначні зрушення у їхній справі все ж є: кілька днів тому почали кабелювати один із незавершених будинків.

А на дорозі тим часом конфлікт: у бусику батько везе дитину на ЗНО, чекати не хоче і трощить свій же ж бампер.

Хоча більшість водіїв обдурених пайовиків підтримує. За десять днів мешканці Винної Гори мають знову прийти до мерії. Від влади вимагають натиснути на забудовника, аби їхні будинки нарешті належно оформили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук