Люди Луценка відзначатимуть День Незалежності на Хортиці
22 серпня делегація Львівської обласної організації "Народної самооборони (Вперед, Україно!)" вирушає на острів Хортиця для святкування Дня Незалежності. Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції повідомив перший заступник голови ЛОО "Народна самооборона", виконавчий секретар партійного осередку на Львівщині Віктор Савченко.
За його словами, відзначення Дня незалежності на Хортиці відбудеться за участі делегацій "Народної самооборони" з усіх областей України.
"Ініціатором такого святкування є Закарпатська обласна організація партії. Сьогодні вони вирушили до Хортиці на велосипедах. Представники чернівецького осередку сплавлятимуться на Хортицю на плотах", - розповів Віктор Савченко.
В.Савченко стверджує, що святкування буде "молодіжним", оскільки фактично усі учасники - представники молодіжних організацій партії. Від Львівщини на святкування поїде близько 40 учасників. "На Хортиці є постійне представництво козацтва, вони радо погодились долучитись до нашого святкування. А також ми погодили акцію з місцевою владою. Очікуємо на святкуваннях кілька тисяч учасників з усієї України. Вони житимуть у наметовому містечку", - каже Віктор Савченко.
У межах відзначення Дня Незалежності на Хортиці передбачено святкові концерти, презентації делегацій, екскурсії, виступи кінного театру козаків, а також виступи нардепів від депутатської групи "Народної самооборони". 24 серпня о 18.00 очікується виступ лідера партії Юрія Луценка. "Гадаю, його виступ стосуватиметься молодіжних питань та виборчої кампанії", - наголосив В.Савченко.