Люди не можуть працювати на своїй землі

Село і лижі

Головні новини за 04 червняНовини Львова, 4 червня 2014, 19:04 43011 0
дивіться також

Власники землі на горі Високий верх нарікають на сусідський відпочинковий комплекс. Мовляв, курорт, відомий як "Захар беркут" використовує їхні землі під гірсько-лижні траси. А от платити за користування не збирається.

До земельної ділянки пані Лесі вгору йти близько години. Згадує, ще малими піднімались сюди косити сіно.

В 2010-му році наділ приватизували. Втім, землю вже давно ніхто не обробляє. Може б працювали, втім ,тепер тут взимку катаються лижники. Комплекс "Захар Беркут" вже роками користується землею безкоштовно, каже пані Леся.

Гірсько-лижному курорту селяни готові землю продати чи здати в оренду. Втім, пані Леся каже, "Захар беркут" такий варіант не влаштовує. Натомість, представники комплексу розповідають, мешканці Волосянки за землю, яку б навряд чи продали комусь іншому, хочуть зависоку ціну. Водночас, аби примусити, підприємців викупити землі, селяни спеціально зводили огорожі, що заваджають лижникам.

Між селянами та підприємством, ще в 2005 році ніби то була домовленість. Взимку — лижі, влітку — сільське господарство.

Натомість селяни скаржаться: комплекс встановив шлагбауми на всіх під'їздах. Машини та підводи на гору до паїв не пропускають.

ТзОВ "Захар Беркут" через суд добивається права користування ділянкою пані Лесі. Сколівський районний суд вже виніс рішення на користь підприємства. Остання надія у жінки на апеляцію.

Не зацікавленні ж в конфлікті сторони припускають: простіше б для всіх було б якби інвестори знайшли компроміс із селянами. Викупили землі та змінили цільове призначення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук