Люстровану чиновницю без освіти обрали заступницею голови Державної судової адміністрації

Нелю Привалову люстрували ще 2015 року

Колишня директорка Департаменту методологічної роботи Державної фіскальної служби (ДФС) Неля Привалова перемогла у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України (ДСА). Чиновниця працювала у ДФС за часів Януковича, тож у 2015 року її звільнили, застосувавши норми закону про люстрацію, повідомляє Bihus.info.

Зазначається, що 2 лютого 2018 року Привалова виграла конкурс з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби в системі правосуддя, а саме – на першого заступника Голови Державної судової адміністрації України.

На конкурсі Неля Привалова була єдиною з п’яти кандидатів на посаду, яка мала профільну економічну, а не юридичну освіту.

На питання члена Вищої ради правосуддя щодо роботи в органах правосуддя Привалова зазначила, що не мала подібного досвіду. Основною проблемою в судах Привалова назвала «неефективне використання бюджетних коштів», а також висловила незадоволення тим, що нині «сторонні люди можуть потрапити на судові засідання».

Згідно з декларацією, у 2015 році Неля Привалова стала власницею автомобіля Porsche Сayenne 2011 р.в. Покупка нібито обійшлася їй всього у 149 тис. грн – саме під чинні на той момент обмеження державного фінансового моніторингу та ліміт розрахунку готівкою. Проте на сайтах продажу вживаних автівок такі в середньому коштують близько 40 тис. доларів.

Також із витягу з Реєстру речових прав на нерухоме майно вдалося дізнатися, що у 2016 році Приваловій хтось подарував квартиру площею 114 кв. м у житловому комплексі «Ізумрудний» у Києві. Наразі ціни на такі квартири від забудовника стартують від 3,3 млн грн.

Окрім цього, у своїй декларації новопризначена заступниця вказала 54 тис. грн банківських вкладів, ще 28 тис. доларів і 718 тис. грн вона зберігає готівкою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук