МАГАТЕ проінспектувала Чорнобильську АЕС

10 червня 20134120
МАГАТЕ проінспектувала Чорнобильську АЕС
фото socportal.info
ЧАЕС

На Чорнобильській АЕС завершила роботу місія Міжнародної агенції з атомної енергії. Експерти МАГАТЕ інспектували причини і наслідки часткового обвалення покрівлі та стінових конструкцій четвертого енергоблоку, що сталося 12 лютого 2013 року.

Згідно з повідомленням на сайті ЧАЕС, експерти МАГАТЕ дали низку попередніх рекомендацій, які стосувалися, в першу чергу, запобігання можливості пошкодження інших будівельних конструкцій, а також порекомендували ЧАЕС реалізувати низку організаційно-технічних заходів щодо посилення контролю будівельних конструкцій та підвищення загальнопромислової та радіаційної безпеки.

«Експерти позитивно оцінили дії персоналу Чорнобильської АЕС як під час події, так і під час її ліквідації та розслідування причин. Зокрема, було відзначено, що ЧАЕС швидко і професійно зреагувала на подію, своєчасно оприлюднила інформацію про неї і оперативно інформувала громадськість про хід подальших дій. Були підкреслені зусилля ЧАЕС з управління наслідками події таким чином, щоб уникнути затримок з реалізацією заходів у рамках Плану здійснення заходів на об’єкті «Укриття» (SIP), зокрема будівництва НБК (нового безпечного конфайнменту)», – інформують на ЧАЕС.

Остаточний офіційний звіт за результатами місії МАГАТЕ представить на початку липня.

Нагадаємо, 12 лютого, на ЧАЕС під вагою снігу зруйнувалась частина стіни 4-го енергоблоку. Керівництво Чорнобильської АЕС планувало до кінця травня звести тимчасову покрівлю над місцем її обвалу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук