Маленькі прибирання – великі зміни: ДТЕК Добротвірська ТЕС провела акцію «Чисте місто»

Суспільство24 квітня 20183440
Маленькі прибирання – великі зміни: ДТЕК Добротвірська ТЕС провела акцію «Чисте місто»
Акція «Чисте місто»

Весна у самому розпалі. А це означає – кращий час для прибирань! До того ж, «природа сама себе, звичайно, підготує до літа, але допомога їй не завадить», – з такою думкою працівники ДТЕК Добротвірської ТЕС вже сьомий рік поспіль провели акцію «Чисте місто» зі всією Україною.

Захід став гарною традицією, про що свідчить його популярність серед ДТЕКівців і громади загалом. Цієї суботи, 21 квітня, понад 100 співробітників ДТЕК долучилися до ініціативи, а також члени їхніх родин та друзі. Так, наприклад, 7-річний Марко сам зголосився піти на прибирання. Тато, Олег Дещиця, каже, що з дитинства привчає сина підтримувати чистоту як вдома, так і в навколишньому середовищі.

Масштаби акції щорічно зростають. А разом із ними – можливість охопити більшу територію. Цього разу прибирання відбувалося навколо Народного дому та на узбережжі Західного Бугу. Учасники розділилися на групи і кожен виконував своє завдання. Одні справлялися з граблями на галявині, інші збирали листя біля річки, а хтось розбирався зі стихійним сміттєзвалищем. «Пиляють дерева – гілля сюди звозять, прибирають в домі – мотлох весь також тут викидають. Цього всього не видно за стіною, але воно ж є, – сказав працівник ДТЕК Тарас Сушко. – Спільні зусилля, згуртована робота – і знову чистота».

На несанкціонованому сміттєзвалищі та біля Народного дому за весь час зібрали понад 40 метрів кубічних сміття. Листя, як і побутові відходи, будуть утилізовувати у спеціально відведеному місці.

Добротвірці зазвичай спалюють все, не виїжджаючи за межі міста. По-перше, це незаконно, а по-друге, забруднює навколишнє середовище. Тому своїм прикладом ДТЕКівці показали, як можна позбавитися сміття без шкоди довкіллю.

Акція «Чисте місто» відбувається вже вшосте. Співробітники підприємств ДТЕК із 23 міст та селищ України не тільки готують території до літа, а й встановлюють лавочки та висаджують дерева. Щодо Добротвору, то окрім прибирання, у травні працівники ДТЕК планують провести очищення відвідного каналу. Він знаходиться за межами ТЕС, а отже, постійно піддається негативному впливу нерозсудливих мешканців.

Керівник департаменту з операційних покращень Роман Брикайло впевнений: «Якщо кожен з нас наведе порядок довкола себе, то разом ми зможемо зробити країну краще». Так воно і є. Країна вже стала ліпшою, адже все починається з маленьких кроків. У Добротворі крок до чистоти вже зроблений, як і в інших містах України, де є підприємства ДТЕК та небайдужі громадяни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук