Мама Максима Стасіва розповіла про стан сина, який чекає пересадки кишківника в Індії

І мама, і Максим усім щиро дякують за підтримку і молитву

Максим дуже сумує за домом та друзями і не може дочекатися повернення в Україну, але розуміє, що здоров’я – це головне. Про це ZAXID.NET повідомила мама Максима, пані Богдана.

Про Максима Стасіва зі Стрийщини, в якого виявили синдром Ледда – рідкісну вроджену патологію (рецидивуюча кишкова непрохідність) і якому в Індії мають пересадити кишківник, довго не було новин. Доля хлопця цікавить багатьох людей не лише з Львівщини, а й всієї України, з-за кордону, бо багато людей долучилося до його порятунку. І у всіх тільки одне запитання: як хлопець почувається і чи вже знайшли для нього донора?

«Як Максим почувається? Його стан стабільний, але час від часу бувають казуси: може бути слабкість, запаморочення та не завжди аналізи добрі. Кожних 2-3 тижні ми здаємо в клініці аналізи, а з результатами йдемо до лікаря. Без необхідності стараємося нікуди не виходити, їздимо в аптеку за ліками та у маркет за продуктами», - повідомила Богдана Стасів.

На даний момент вони живуть у готелі, що неподалік клініки. Раніше на деякий час зупинялися у Юлії Шваб, українки з Житомирської області, яка вийшла заміж за індуса і з якою вони познайомилися в Індії. І вона, і чоловік – медики, але Юлія працює перекладачем. Коли Максим прилетів до Індії, Юлю була їхнім перекладачем. Її чоловік працює в клініці, де лікується Максим.

Максим в Індії вже другий рік, з 5 лютого 2016 року.

«22 лютого 2016 року у Максима була операція по з’єднанню стоми, далі – реабілітація, після якої аж у травні його поставили на чергу. Лікарі кажуть, що шукають донора, але його наразі нема», - повідомила мати Максима.

У серпні минулого року донора, здавалося, нарешті знайшли, однак він не підійшов Максимові. Це дуже засмутило і хлопця, і маму, тож аби трохи збадьоритися, набратися позитивних емоцій , вони ненадовго прилетіли в Україну.

Можливо, приїдуть і цього року, але вже з вимушених причин, бо летіти в Україну лише для того, щоб побачити рідних, друзів – справа приємна, але надто дорога.

Зараз у них, за словами матері Максима, виникла проблема з продовженням візи, яку вони намагаються розв’язати на місці. Але якщо не вдасться нічого зробити, то змушені будуть летіти в Україну.

«Ми всім дуже вдячні за підтримку і молитву. Повірте, ми її тут відчуваємо», - просила передати усім, хто цікавиться долею Максима Стасіва, пані Богдана.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук