Марін Ле Пен оголосила про старт президентської кампанії у Франції

СвітОлег Костюк, 4 лютого2312
Марін Ле Пен оголосила про старт президентської кампанії у Франції
фото ЕРА
Марін Ле Пен

Кандидатка на пост президента Франції від партії Національний фронт Марін Ле Пен оголосила про старт президентської компанії і опублікувала маніфест з 144 обіцянок, інформує Reuters.

Вв опублікованому маніфесті Ле Пен на посаді президента Франції обіцяє покинути єврозону, ввести податок на імпорт, посилити імміграційні правила, обмежити прийом іноземців на роботу і знизити пенсійний вік.

Також французам обіцяють безкоштовну освіту, збільшити кількість поліцейських на 15 тис. і побудувати більше в'язниць.

Крім того, Ле Пен має намір вивести країну з об'єднаного командування НАТО, а також провести референдум про вихід з ЄС у разі необхідності.

«Мета програми полягає, насамперед, у тому, щоб повернути Франції свободу і дати людям право голосу», – йдеться у передмові до маніфесту Ле Пен.

Зауважимо, що згідно з опитуванням громадської думки 48-річна Марін Ле Пен має лідирувати у першому турі 23 квітня, але на обранні головного кандидата 7 травня втратить свою першість.

Нагадаємо, раніше Ле Пен заявила, що анексія Криму Росією «не була незаконною», оскільки вона переконана, що на референдумі «люди проголосували за те, щоб приєднатися до Росії». У зв’язку з цим Служба безпеки України надіслала лист на адресу МЗС з приводу заборони в’їзду кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен в Україну.

Раніше лідерка «Національного фронту» вже заявляла, що в разі перемоги на президентських виборах, вона визнає Крим російським.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук