«Маріуполь» та «Зоря» зіграли внічию у матчах кваліфікації Ліги Європи

СпортІгор Саджениця, 9 серпня2450

У четвер, 8 серпня, відбулися матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Свої матчі зіграли українські клуби – «Маріуполь» в Одесі приймав голландський «АЗ Алкмар», у той час як «Зоря» на виїзді грала проти болгарського ЦСКА. Обидва матчі закінчилися внічию.

«Маріуполь» весь матч проти суперника провів другим номером. Гравці «АЗ» 18 разів пробивали по воротах, з яких сім – у площину. Але вдала гра голкіпера Рустама Худжамова врятувала азовців від поразки. А єдиний раз, коли Боаду вдалося забити, нападник підіграв собі рукою в цьому моменті.

Натомість «Маріуполь» лише наприкінці матчу створив декілька нагод, але без особливої гостроти. Відтак нічия 0:0.

Маріуполь – АЗ 0:0

Нічия була зафіксована й у матчі ЦСКА – Зоря. Тільки цього разу глядачі на трибунах побачили забиті голи. Першими вдалося відзначитися господарям, коли Евандро на 13-й хвилині замкнув простріл з флангу Малінова.

Та вже перед самою перервою Юрченко реалізував пенальті та зрівняв рахунок. У підсумку нічия 1:1.

ЦСКА – Зоря 1:1
Голи: Евандро, 13 – Юрченко, 45+1 (пен)

Матчі-відповіді відбудуться у четвер, 15 серпня. Переможці пар вийдуть у плей-офф кваліфікації Ліги Європи.