Український плавець-паралімпієць встановив світовий рекорд перепливши Ла-Манш

За 18 годин безперервного запливу він подолав 62 кілометри

СпортЮрій Братюк, 3 серпня4040
Спортсмен подолав майже вдвічі більшу відстань, ніж передбачалося, через негоду

Український паралімпієць Олег Іваненко переплив Ла-Манш і встановив світовий рекорд. Про це спортсмен повідомив у себе в Facebook.

«Друзі! Вітаю вас з нашою спільною перемогою! Є рекорд Світу! Ла-Манш підкорений! І можна сказати, що навіть двічі. За 18 годин безперервного запливу я подолав 62 кілометри. А це майже в два рази більше ніж передбачалося, якби ми пливли по прямому курсу», – йдеться в повідомленні.

Спортсмен подолав майже вдвічі більшу відстань, ніж передбачалося, через негоду.

«До ночі температура повітря впала майже до 12, піднявся сильний вітер і пішли хвилі. Але я плив. Однак навіть при такій протяжності нашого шляху, наполегливості і прагнення до перемоги до французького берега ми не допливли всього 8 кілометрів. Почався відплив, і ми потрапили в сильну течію, яка навіть суперподготовленний паралімпієць подолати не зможе. Тому було прийнято дуже непросте для мене рішення повертатися в англійський порт», – зазначив Олег Іваненко.

Українському спортсмену підкорився Ла-Манш.

Попередньо погоджений план передбачав, що Олег Іваненко за добу на плаву подолає Ла-Манш (32 кілометри по прямій) з англійської берега до французького. Весь час запливу спортсмена супроводжувала його команда, яка контролювала стан Іваненко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук