Марнотратство і зайві розваги

Краще б звільнили Хрещатик для раціональної успішної людини, що живе поза межами всілякої державності та поспішає на шашлики…

БлогиСергій Кошман , 25 серпня 2014 243
Сергій Кошман
Координатор Ініціативи "Культурний цех"

Про парад. Уважно подивився. Критики були абсолютно праві! Це було дійсно марнотратство, зайві розваги, незрозумілий, ірраціональний, нікому не потрібний захід.

Марнотратство. Так. Держава, армія і все інше - це дорого. Коли починаєш рахувати – це дуже дорого. Це мільярди. А взагалі, замість щорічного параду та святкування першого справжнього Дня Незалежності, можна було купити пів танку, наприклад. А краще, взагалі нічого.

Зайві розваги. Так. Я бачив бійців з АТО, що посміхаються у інвалідних візках. Або зайві аплодисменти героям війни за визволення, свободу та Незалежність.

Незрозуміло. Вперше люди дивилися на все іншими очима. Неможливо було осягти велич і беззмістовність великих машин вбивства що вигадало людство. На багатьох це справило величезне враження. Навіщо одна людина хоче вбивати іншу, грабувати оселю? Заради чого? Багато важливих питань виникло. І це було незрозуміло.

Ірраціонально. Навіщо всі ці речі: патріотизм, самопожертва, героїзм, гідність і все інше? Де логіка? Де раціо? Нема! Нікому не потрібний захід. Саме так! Десятки тисяч прийшли, кричали «Героям Слава!», співали гімн, шанували хвилиною мовчання, плакали. Нічого доброго у тому що людина плаче нема! Кому це потрібно?

Тобто, ще раз визнаю, що критики були праві на всі 100%! Марнотратство, зайві розваги, незрозуміло, ірраціонально, нікому не потрібно! Краще б звільнили Хрещатик для раціональної успішної людини, що живе поза межами всілякої державності та поспішає на шашлики…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук