Матіос минулого року отримав у подарунок від дружини більше, ніж заробив

Заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос володіє дачною і земельною ділянками в Києві та частиною квартири, а його дружина є бенефіціаром низки компаній, і отримала дивіденди на суму понад 32 млн грн.

В електронній декларації Матіоса за 2015 рік вказано, що йому належать дачна ділянка площею 182,6 кв. м, земельна ділянка в Києві 606 кв. м і земельна ділянка під Києвом площею 965 кв. м. Головний військовий прокурор є на чверть власником квартири в Києві площею 100 кв. м.

Водночас дружина Матіоса Ірина Барах володіє земельною ділянкою площею 138480 кв. м в Макарівському районі Київської області, в її власності знаходиться квартира в Херсоні площею 82,5 кв. м та офіс на 115,2 кв. м, квартира в Києві площею 131 кв. м, земельна ділянка 3100 кв. м в Обухівському районі.

Дружина головного військового прокурора є бенефіціаром низки компаній: «Поліекспо», «Ампір», «Таврійська перспектива», «Зерно Таврії», «Сан і Сан Маріуполь ЛТД», юридичної компанії «Авеллум Легас» і компанії з управління активами «Профіт – Актив».

Доходи дружини Матіоса тільки в дивідендах від «Поліекспо» і «Ампір» перевищили 32 млн грн.

Зарплата заступника генпрокурора, яку він вказав у декларації, склала 410 тис. 877 грн. У подарунок від дружини в негрошовій формі Матіос отримав 432 тис. грн.

Заступнику генпрокурора, згідно з його декларацією, належить автомобіль «Шевроле Лачетті» 2005 року випуску, а його дружині — Nissan X-Trail 2008 року, вантажний автомобіль ЗІЛ і причіп.

Серед задекларованого майна дружини Матіоса — годинник Franck Muller і Chopard, соболина шуба від Valentino, норкова шуба від Fendi, кільце від Cartier, колекція статуеток Maissen і Llardo.

Головному військовому прокурору належать годинники від Vacheron, Constantin, Ulysse Nardin, Breguet, Rolex.

На ім’я дружини Матіоса на рахунках в різних банках вказано: 840 тис. грн, 135 тис. грн, $250 тис., 10 тис. євро, готівкою в банках – $525 тис, 25 тис. євро Також в декларації вказується, що Барах взяла кредит на суму понад 2 млн грн, а позичила третім особам понад 21 млн грн.

У Матіоса, як вказано в декларації, на рахунку в банку є 81 тис. 577 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук