МАУ заборонили виконати спецрейс із заробітчанами до Лондона

Компанія заявила, що рейс скасували «без вказання підстав та посилання на нормативні документи»

Українська авіакомпанія МАУ заявила, що скасувала рейс PS1118 Київ-Лондон через заборону Державної авіаслужби України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Рейс мав виконуватися у середу 29-го квітня о 12:40. Він був організований для доправлення до Великої Британії на роботу українських громадян, які мають довгостроковий контракт з роботодавцем за кордоном.

Рейс був організований на замовлення роботодавця, який завчасно подбав про забезпечення українських громадян довгостроковими контрактами, заявили у компанії.

«За цих умов українці можуть легально та офіційно працевлаштованими знаходитися на території Великої Британії. Відповідно, дана категорія не є ризиковою для України. Дані громадяни не будуть потребувати евакуації найближчим часом та не будуть потенційними поширювачами на території України COVID-19», – заявили у МАУ.

Компанія зазначила, що рейс скасовано через заборону Державної авіаційної служби України, яку авіакомпанія отримала за дві години до запланованого часу вильоту «без вказання підстав та посилання на нормативні документи».

При цьому, авіакомпанія подала усі необхідні документи для отримання дозволів вчасно та розраховувала на завчасне або в розумні строки отримання рішення.

Нагадаємо, що напередодні в уряді заявили, що окремо розглядатимуть кожен запит щодо сезонних працівників з України, які хотіли б виїхати за кордон на заробітки під час дії карантину.

Рішення ухвалюватимуть «точково», виходячи з поточної епідемічної ситуації в тій чи іншій країні та при дотриманні певних умов. Так, роботодавець має забезпечити належні умови проживання, зазначають в уряді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук