«Майбутнє України лише у НАТО і Євросоюзі», – Садовий

СуспільствоЯ.І., 25 червня1210

Майбутнє України лише у НАТО і Євросоюзі, переконаний лідер партії «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба партії.

«Чому Росія не нападає, наприклад, на Латвію, Литву, Естонію? Тому що вони захищені НАТО і Європейським Союзом», - таку думку під час ефіру програми «Зворотній відлік. Парламентські» висловив лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

На його переконання, безпека української держави має базуватися сьогодні на трьох чинниках: сильна армія, подолання корупції та розвиток інфраструктури.

«Що може нас захистити від агресора? Сильна армія. Що таке сильна армія – це гідний вояк. Сьогодні, коли хлопці вертаються з війни, яку вони мають підтримку? У Львові громада виплачує 100 тисяч гривень кожному. Я хочу, щоби так було в нашій державі. Друге питання – функціонування нашої держави. Корупція, неефективне управління, коли ми є у війні – це є подвійна загроза для нашої держави. Тому – антикорупційний суд, зменшення

кількості чиновників, елементарне наведення порядку в країні – це також питання безпеки держави. І третє – це середовище, в якому ми живемо. Вода, яку ми п’ємо, дороги, якими ми їздимо, повітря, яким ми дихаємо, питання безпеки наших дітей. Нам важливо, щоб ми були захищені, щоб держава розуміла важливість інвестицій в інфраструктуру. Ми, до речі, у

Львові, сотні мільйонів коштів вкладаємо в інфраструктуру. Так має бути в нашій державі», - наголосив Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук