Майже 72% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку

15% опитаних українців вважають, що ситуація в країні загалом розвивається в правильному напрямку, 72% дотримуються думки про неправильний напрямок, свідчать дані опитування соціологічної служби «Рейтинг».

У вересні 2014 року, згідно з даними соціологів, 29% вважали, що справи в країні розвиваються в правильному напрямку, 51% – що в неправильному напрямку.

Відповідаючи на пропозицію назвати три найважливіші проблеми для України із запропонованих варіантів, 64% опитаних назвали військові дії на Донбасі, 43% – корупцію в державних органах влади, 30% – безробіття, 28% – контроль над зростанням цін, 23% – низький рівень виробництва, 22% – падіння курсу гривні, 20% – некомпетентність уряду, 15% – політичну нестабільність, 13% – соціальний захист бідних, 11% - відносини з Росією.

Лише 3% респондентів задоволені темпом змін в Україні на сьогодні, 32% невдоволені і вважають, що зміни відбуваються недостатньо швидко, 12% невдоволені і вважають, що зміни в країні відбуваються занадто швидко, 40% вважають, що в Україні не відбувається ніяких змін.

Лише 2% опитаних українців вважають, що за останні 12 місяців економічне становище в Україні покращилося, 8% вважають, що залишилося на попередньому рівні, 28% – що дещо погіршилося і 60% - що погіршилося.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», опитування було проведене в усіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 10 по 30 липня 2015 року, з додатковою вибіркою в Одеській області. Опитування проводилося за випадковою вибіркою у 1200 постійних жителів України віком від 18 років, що мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2,8%, а коефіцієнт досяжності становив 62,8%.

Опитування було проведене Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення IRI за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук