Майже півсотні добровольців вирушили на підсилення економічного бойкоту ОРДЛО

Головні новини Львова 06.03Оксана Лабойко, 6 березня 2017, 15:04 2981 1

На блокаду: 45 добровольців зі всієї України вирушили на підсилення економічного бойкоту ОРДЛО. Торгівлю з окупованими районами Донецької і Луганської областей активісти блокують з 25 січня. І це перша масштабна ротація від початку блокади. Щоправда, відтепер вирішили мінятися щотижня і запрошують долучатися усіх охочих.

Автобус стартує зі Львова. Компанія назбиралася різна, але об’єднала цих чоловіків – спільна ідея.

«Не можна воювати і в той же час з ними торгувати. Це неправильно. Одні воюють, а інші на тому збагачуються. Така проста, скажемо так, людська істина дала мені поштовх на те, щоби я зібрався і поїхав», – пояснив Олег, який вирушив на блокаду.

«Я і друг Тарас їдемо вже другий раз. Як сидіти вдома, коли таке відбувається в країні? Ми відвоювали, були на фронті. Я вважаю, що кожен має зробити свій вклад, щоби закінчився вже нарешті той бардак», – говорить інший Олег, позивний «Знахар».

На Схід їдуть із чималим пакунками. Тут і харчі, і теплі речі, які зібрали небайдужі. Фактично це перша організована ротація за більш як місяць економічного бойкоту ОРДЛО. Ця група проведе на блокаді тиждень, а потім поїде нова.

«Там такий панує майданівський дух, бо хлопці зі всієї України. Звісно, звідти ніхто їхати не хоче, але в кожного є якісь свої обставини. І ми просили, щоби люди зголошувалися. У нас для цього є група у Facebook – Штаб блокада Львів. Так само є сайт», – наголосила керівник львівського координційного штабу блокади Ірина Голуб.

Ротації планують щовихідних. Збирають добровольців зі всієї України. Маршрут автобуса довгий – зі Львова до Луцька, Києва, Харкова, а тоді вже на блокаду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук