Майже половина безробітних на Львівщині – молодь до 35 років

У першому кварталі поточного року на ринку праці Львівщини, порівняно з аналогічним торішнім періодом, зросла кількість зареєстрованих безробітних (з 36,6 до 37,1 тис. осіб) і потреба працедавців у робочій силі (з 12,6 тис. до 14,1 тис. вакансій).

У перші дні квітня соціальними послугами центрів зайнятості користувалися 24,5 тис. безробітних (стільки ж, як і минулого року), а в базі даних налічувалося 1749 вільних місць праці (торік – 1917). Серед безробітних 62,5% становили жінки, 47,7% – молодь віком до 35 років, інформує Львівський обласний центр зайнятості.

Працедавці здебільшого запрошували на роботу водіїв автотранспортних засобів, продавців продтоварів, швачок, кухарів, охоронників, монтерів кабельного виробництва, токарів, бетонярів, малярів, перукарів, столярів, трактористів, слюсарів-ремонтників, барменів та ін. У середньому за одну пропозицію роботи в області конкурували 14 претендентів (станом на 1 квітня минулого року було 13).

Дещо активізувався процес працевлаштування. У січні-березні 2015 року за посередництва служби зайнятості роботу знайшли 11,9 тис. жителів регіону (на 1,9 тис. більше, ніж торік), зокрема 240 безробітних влилися в лави підприємців-початківців (торік – 198), новими робочими місцями з виплатою працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску забезпечено 292 особи (проти 280 минулоріч).

За останні півроку спеціалісти центрів зайнятості активно шукали роботу 1225 переселенцям з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, котрі звернулися по допомогу у працевлаштуванні. З них 236 вдалося повернути до трудової діяльності, зокрема 7 надано одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи. На початку квітня соціальні послуги продовжували отримувати 762 внутрішньо переміщені особи, з котрих 423 офіційно визнані безробітними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук