Майже усі полігони області відмовляються приймати львівське сміття

Ситуація із вивозом сміття зі Львова знову є надзвичайно складною. Орієнтовно 30% майданчиків є переповнені, перевізники не мають куди вивозити сміття, йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

За словами міського голови Андрія Садового, майже усі полігони Львівщини та за межами області відмовляються приймати відходи зі Львова.

Андрій Садовий просить Львівську обласну раду та Прем’єр-міністра України допомогти у вирішенні проблеми з львівським сміттям.

«Ситуація надзвичайно складна. Орієнтовно 30% майданчиків є переповнені, перевізники б’ють у набат, тому що їм немає куди вивозити сміття. Якщо минулого тижня область частково відкрила полігони і була можливість вивезти відходи, то з цього тижня більшість полігонів є закриті. І я кожного дня спілкуюсь на цю тему з головою обласної адміністрації. Я настійливо прошу, щоб полігони відкрилися, щоб зняти цю блокаду, яка є. Я розумію, що Львівська область не може прийняти всі відходи від міста Львова, то треба відкривати в сусідніх областях, які закриті для міста Львова», – пояснив Андрій Садовий.

За його словами, це питання він неодноразово обговорював із Прем’єр-міністром України. Тож сподівається на допомогу від держави.

За словами міського голови Львова, станом на ранок 6 квітня у місті залишаються не вивезеними більше 2 тис. тонн сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук